קניית טלפונים חדשים או משומשים במזומן

אין לכם מה לעשות עם הטלפון שלכם? אל דאגה, יש מי שיקנה.

טלפונים ניידים הפכו להיות המוצר השמיש ביותר על הפלנטה. אין כמעט אנשים שאין להם מכשיר טלפון נייד. בעבר מכשירי הטלפון הניידים שימשו אתכם ליצירת קשר וקבלת שיחות, כיום הטכנולוגיה הפכה את מכשיר הטלפון למיני מחשב אשר עושה עבורכם פעולות רבות גם לפנאי וגם לעבודה. יצרניות הטלפונים בשוק מעוניינות להיות בעלות הטכנולוגיה החדשנית ביותר ולכן ניתן לראות יציאה של מספר דגמים בשנה מכל חברה. אם בעבר היינו מחליפים טלפון נייד כל שלוש שנים ורק לאחר שהפסיק לעבוד, כיום רובנו רוצים לקבל כמה שיותר אפשרויות מהטלפון הנייד שלנו ואנו מחליפים אותו בתדירות גבוהה יותר.

לחצו כאן לשליחת הודעת וואטצפ מהירה: 052-440-3900

עקבות ההיצע הגדול אשר מייצרות חברות הטלפונים והביקוש הצרכני לטלפונים בתדירות גבוהה נולד מקצוע חדש – קונה טלפונים! כולנו כצרכנים מחליפים טלפונים מידי שנה וחצי – שנתיים, הטלפונים הישנים שעדיין עובדים ויכולים להיות בשימוש נשארים אצלנו במגירה והפיתרון הטוב ביותר הוא למכור אותם לאדם שזה מקצועו, לקנות טלפונים משומשים. יש כאן מצב שלwin-win עבור הצרכנים שמוכרים את המכשיר ומרוויחים עליו וגם עבור הקונה אשר מוכר אותו לאדם אחר שמעוניין להשתמש בדגם שאתם שחררתם ממגירת האוספים שלכם.

למה כדאי לכם למכור את הטלפון הישן שלכם?

דבר ראשון כי גם אתם מרוויחים מזה. במקום שהטלפון יישב במגירה, תוכלו לקבל עליו סכום כסף מזומן. יתרון נוסף קשור לעובדה שטלפון נייד הוא כמו מחשב או כמו רכב. ככל שהם מתיישנים, ככה קשה יותר למכור אותם והם יהפכו ללא רלוונטיים. כך בעצם תמצאו עצמכם עם המון טלפונים בעלי רכיבים ופונקציות ישנות שאין מה לעשות איתם בטכנולוגיה שלא מפסיקה להתקדם.

איזה טלפונים הכי פופולאריים אצל קוני הטלפונים?

בדרך כלל קוני הטלפונים יקנו טלפונים ניידים שמישים, אותם ניתן למכור בארץ במחירים מוזלים ממחיר השוק גם בגלל שכבר היו בשימוש וגם בגלל שמבחינה טכנולוגית הם לא החדישים ביותר. בקרב קוני הטלפונים תוכלו למצוא גם כאלו שקונים מכשירים שלא עובדים. בטח שאלתם את עצמכם מה יעשה קונה טלפונים עם טלפונים מקולקלים? קוני הטלפונים בדרך כלל יהיו כאלה בעלי מעבדת טלפונים. במעבדת הטלפונים יבצעו בהם תיקון ויהפכו אותם לשמישים. את הטלפונים שלאחר תיקון ימכרו למדינות עולם שלישי במחירים נמוכים. במדינות עולם שלישי קיים מחסור בתחום זה. ומה יותר טוב מלמחזר את אותם טלפונים ולמכור אותם במחיר מוזל למי שאין. גם כאן יש מצב של win-win , קונה הטלפונים מרוויח וגם הסביבה. מכשירי הטלפון עשויים מרכיבים מתכתיים ומרכיבי פלסטיק שיקח לם שנים על גבי שנים להתכלות, מחזור המכשירים יכול לעשות רק טוב לעולם.

כמה תרוויחו ממכירת הטלפונים הניידים שלכם?

עלות מכירת הטלפון הנייד שלכם שכבר לא בשימוש תלויה במצב המכשיר. מכשירים כמעט חדשים אשר נעשה בהם שימוש מועט, מתחת לשנה שלא בוצעו בהם בזמן זה תיקונים והם עדיין מאוד רלוונטים מבחינה טכנולוגית תוכלו למכור לקונה טלפונים במחיר מצויין ורלוונטי שקניתם את המכשיר. אם המכשיר עבר תיקון כלשהו במעבדה, המחיר שתקבלו עבורו ירד משמעותית. מחירי מכשירים כאלו ינועו בין 250 ש”ח ועד 700 ש”ח תלוי בסוג התיקון שעברו. כך גם מכשירים אשר טכנולוגית פחות רלוונטיים כבר. מכשירים מקולקלים לרוב ימכרו במחירים נמוכים מאוד הנעים בין 50 ש”ח – 150 ש”ח. אצלנו שיפינג פריי– נחשבים כמעבדת סלולר מקצועית תוכלו למכור את המכשירים הניידים שלכם שכבר לא בשימוש. אנו קונים מכשירים בכל מצב, גם שמישים וגם מקולקלים. אתם תקבלו כסף מזומן ואנו נעשה דברים טובים עם הטלפונים הישנים שלכם. כמו שאמרנו, מצב של win-win.

Share:
0

למעלה

X